I co Ty tutaj robisz?

Styczeń 23, 2008 at 10:54 pm (Zapowiedzi) ()

Mam nadzieję,że z tego blogasek nie wyjdzie. Obiecuję: noł-gif .

A teraz mini-spowiedź. Jako,że fora internetowe zamieniają się w tablice ogłoszeń lub grupy wzajemnej adoracji od jakiegoś czasu nie mam gdzie pisać. A potrzebę pisania mam. W założeniu blog ten będzie opisywał to co dzieje się w internecie ale i to co dzieje się w realu. Nie wiem czy przetrwa miesiąc. Ale jestem dobrej myśli.

Utworzyłam go widząc,że komentując wpisy innych często się powtarzam. A mogłabym to napisać w jednym miejscu i mieć spokój.

Na dziś koniec. Wpisy będę dodawać nieregularnie, ale nie rzadziej niż raz na tydzień. Taka mała obietnica,ale nie przysięga.

Apdejt poranny – udało mi się wstawić jakimś cudem Myblogloga. Blipa chyba się nie da. Ale ta wrodzona niechęć WPr do javascr być może powstrzyma mnie przez przebajerowaniem tego bloga. I dobrze 🙂 Jeszcze muszę się adsensa nauczyć wstawiać, poczytam forum. Jak nie zrozumiem to się dopiero tam zarejestruję i będę chlipać w oczekiwaniu na pomoc… etap drugi przewidywanej walki z WP to gwiazdki z blogfroga. Ale to później….

Apdejt wieczorny. Z Adsensem lipa, bez wtyczki nie dam rady. Za to wtyczka sama w sobie mnie przeraża. Chyba będę musiała zdać się na litość ekspertów. Na razie poświęcę się meritum i coś skrobnę w temacie krwii tym razem w internecie.

Reklamy

2 Komentarze

  1. meteor2017 said,

    No ja za Tobą nie nadążam ;-P Który to już blog?

    A z apdejtów to zrozumiałem chyba tylko znaki przestankowe 😉

  2. lavinka said,

    Piąty teoretycznie. 🙂 Ale za to dwa inne są na pół wymarłe. Koparka jest już właściwie nie-moim tylko blogiem wspólnym-pocztówkowym. Lavinka jako blog wakacyjno-podróżniczy czeka na lepszą pogodę. Makroteka to nie tyle blog co galeria. Czyli właściwie to mój drugi blog 🙂

Comments are closed.

%d blogerów lubi to: